Ga naar de inhoud
16 juni 2025

112Meerlanden

voor nieuws dat je raakt!

  • Home
  • Fotografen
  • Disclaimer
  • Over ons
  • Links
  • Adverteren
  • Privacy Policy
Hier bent U
  • Home
  • 2014
  • september
  • 6

Dag: 6 september 2014

Rijsenhout: Gestolen auto opgespoord dankzij GPS

6 september 2014 Eric

Rijsenhout, 6 september – De politie hield vrijdagavond drie mannen (in leeftijd variërend van 27 tot 34 jaar) uit Rotterdam en zonder vaste woon- of verblijfplaats aan op verdenking van heling.

Lees verder
Politie

Halfweg: Busje lekt lpg bij tankstation

6 september 2014 Eric

Halfweg, 6 september – De brandweer moest zaterdagochtend uitrukken naar een tankstation op de Haarlemmerstraatweg in Halfweg waar een bus lpg lekte. Na het tanken van lpg kwam er onder de wagen gas vandaan.

Lees verder
Brandweer, Politie

Hoofddorp: Chauffeur taxibusje onwel, passagier gewond

6 september 2014 Eric

Hoofddorp, 6 september – Bij een ongeval op de A5 is de passagier van een taxibusje gewond geraakt. Het ongeval gebeurde op de A5 in de richting van de A9, toen de chauffeur van een taxibusje onwel raakte en hierdoor tegen de vangrail botste.

Lees verder
Ambulance, Marechaussee, Ongevallen, Politie

Nieuw-Vennep: Burgemeester Weterings reikt gemeentelijke legpenning uit aan ‘dorpsagent’

6 september 2014 Eric

Nieuw-Vennep, 5 september – Vrijdag 5 september eert burgemeester Weterings van Haarlemmermeer de heer Gijsbert Cornelis Haspels, geboren op 27 februari 1950 in Haarlemmermeer. Ben Haspels neemt dan afscheid na dertig jaar in Nieuw-Vennep werkzaam te zijn geweest als politieman.

Lees verder
Gemeente, Politie1 reactie

Tips of zelf foto's insturen?

Wil je 112Meerlanden helpen bij het verslaan van het belangrijkste nieuws in Haarlemmermeer en omstreken? Een tip of foto's sturen kan op verschillende manieren. Actuele nieuwsfeiten en -foto's ontvangen we graag via Whatsapp. Je bent bijvoorbeeld getuige van een ernstig verkeersongeluk in de Haarlemmermeer, of van een uitslaande brand. Ook als je iets opmerkelijks ziet, kun je ons een app sturen.

Klik hier om ons toe te voegen op Whatsapp.

Tips die minder actueel zijn, ontvangen we graag per mail. Stuur ons een e-mail: info@112meerlanden.nl

Foto's en video's kan je ook uploaden via dropbox. Klik hier voor onze dropbox uploader.

Thema Pagina’s

  • ‘Ik zie een politiehelikopter vliegen, wat is er aan de hand?’
  • Waarom heeft de politie ontheffing van verkeersregels?
  • Incidentenscenario’s & Code’s

Recente reacties

  • Eric op Hoofddorp – Meisje valt van fatbike en komt op achterhoofd terecht
  • Thea op Hoofddorp – Meisje valt van fatbike en komt op achterhoofd terecht
  • Anoniem op Aalsmeer – Caravan schiet los van auto en rolt het water in
  • CI op Uithoorn – Motorrijder overleden bij ongeval met vrachtwagen op de N201
  • Anoniem op Almere Buiten – Auto botst hard op stilstaande bakwagen

Copyright 112Meerlanden.nl 2009 - 2023 © All rights reserved

Ondersteund door WordPress | Thema: SuperMag door Acme Themes
Ga naar mobiele versie