Hoofddorp, 9 september – Op de A4 is zondagochtend tegen kwart voor zes uur een 32-jarige motorrijder uit Heerhugowaard zwaar gewond geraakt. Het slachtoffer botste op de afrit naar Hoofddorp achterop een personenwagen.
Na de aanrijding werd de man nog een keer aangereden door een busje wat op de andere rijstrook reed en hem niet meer kon ontwijken. Diverse hulpdiensten, waaronder het Mobiel Medisch Team (MMT) uit Amsterdam, kwamen ter plaatse om assistentie te verlenen. Een kraan van een brandweerwagen heeft het busje, welke de motorrijder had aangereden, omhoog getild zodat hulpverleners bij de man konden komen.
Na de eerste medische zorg ter plaatse is het slachtoffer met zeer ernstig letsel naar het ziekenhuis vervoerd waar hij ’s middags overleed. De verkeersspecialisten van de politie (VOA) hebben de locatie onderzocht, om de toedracht van het ongeval te kunnen bepalen. Door het ongeval is de afrit van de A4 naar Hoofddorp voor lange tijd afgesloten geweest.
De politie onderzoekt deze ernstige aanrijding en roept getuigen op zich te melden. Kunt u de politie meer vertellen over deze aanrijding en heeft u nog niet met de politie gesproken? Neemt u dan contact op met het Bureau Hoofddorp via 0900-8844.
Fotografie: Michel van Bergen
Meer foto’s vind u hier.


