Nieuw-Vennep, 28 oktober 2025 – Op de N205 (Drie Merenweg) bij Nieuw-Vennep zijn dinsdagmiddag twee busjes op elkaar gebotst. Het ongeval vond plaats ter hoogte van Nieuw-Vennep.
Door de aanrijding raakten de voertuigen zwaar beschadigd en kwamen klem tegen elkaar tot stilstand. De Drie Merenweg werd volledig afgesloten, zodat hulpdiensten en bergers veilig hun werk konden doen.
Een kraanwagen die toevallig achter het ongeval stond, heeft geholpen om de busjes van elkaar te trekken. Ondanks de forse schade raakte niemand gewond.
Na het bergen van de voertuigen moest de weg worden gereinigd, omdat olie was gelekt en het wegdek daardoor spiegelglad was geworden. De politie onderzoekt de oorzaak van het ongeval.
Foto’s: VLN Nieuws

