Haarlem – Jongeman op fiets aangereden op Zijlvest – bestuurder rijdt door

Haarlem, 16 oktober 2025 – Donderdag rond 11.45 uur is een jongeman op de fiets aangereden op de Zijlvest in Haarlem. Een automobilist reed achteruit en zag de fietser vermoedelijk over het hoofd, waardoor de jongeman hard ten val kwam.

De bestuurder stopte niet om hulp te verlenen en reed direct door. Omstanders schoten te hulp en brachten het slachtoffer naar de nabijgelegen Pathé-bioscoop om tot rust te komen.

Meerdere hulpdiensten, waaronder een ambulance, kwamen ter plaatse. De jongeman is nagekeken door ambulancepersoneel en hoefde niet mee naar het ziekenhuis. Wel kreeg hij het advies om contact op te nemen met zijn huisarts.

De politie onderzoekt het incident en is op zoek naar de bestuurder die na het ongeval is doorgereden.

Foto’s: Serge Ludenhoff

Geef hier een reactieReactie annuleren

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.