Hoofddorp – Fietser gereanimeerd na valpartij op Marktplein

Hoofddorp, 4 oktober 2025 – Zaterdag aan het einde van de middag is een fietser gereanimeerd na een valpartij op het Marktplein in Hoofddorp. Het incident gebeurde rond 17.50 uur ter hoogte van het Kruisdorp fontein.

Na een valpartij raakte de fietser ernstig gewond, waarop toegesnelde hulpverleners direct begonnen met reanimeren. Meerdere hulpdiensten, waaronder een traumateam, kwamen met spoed ter plaatse om hulp te bieden.

Hulpverleners waren geruime tijd met het slachtoffer bezig, waarna deze met spoed naar het ziekenhuis is vervoerd. De politie heeft de fiets van het slachtoffer meegenomen.

Het is nog onduidelijk hoe het ongeval precies heeft kunnen gebeuren, maar op het moment van de val was het slecht weer met harde windvlagen.

Foto’s: VLN Nieuws – Eric van Lieshout

 

Misschien vindt u dit ook interessant?

Geef hier een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.