Ga naar de inhoud
16 juni 2025

112Meerlanden

voor nieuws dat je raakt!

  • Home
  • Fotografen
  • Disclaimer
  • Over ons
  • Links
  • Adverteren
  • Privacy Policy
Hier bent U
  • Home
  • 2017
  • december
  • 20

Dag: 20 december 2017

Nieuw-Vennep – Gezocht – Poging woningoverval Nieuw-Vennep

20 december 201726 april 2018 Automatisch Import

Nieuw-Vennep – Op zaterdag 7 oktober 2017 rond 17.30 uur probeerden onbekende daders bij daglicht de woning en zijn bewoners te overvallen. Dit deden zij door middel van het met geweld forceren van een schuifpui aan de achterzijde van de woning.

Lees verder
Politie, Politieberichten, Slider112nieuws

Hoofddorp – Verdachte van woningoverval aangehouden na DNA-match

20 december 201720 december 2017 Automatisch Import

Hoofddorp – Het overvallenteam heeft afgelopen week een 23-jarige Amsterdammer aangehouden, op verdenking van betrokkenheid bij het plegen van een woningoverval aan de Musholm in Hoofddorp op 14 december 2016.

Lees verder
Politieberichten, Slider112nieuws

Haarlem / Uitgeest – Vuurwapen in auto

20 december 2017 Automatisch Import

Op woensdagmorgen hield de politie een 49-jarige man uit Opmeer en een 29-jarige vrouw uit Haarlem aan wegens het voorhanden hebben van een vuurwapen. Omstreeks 01.10 uur kreeg de politie melding dat een man en een vrouw in een auto ruzie zouden hebben.

Lees verder
Politieberichten112nieuws

Haarlem – Verdachte aangehouden voor woningoverval

20 december 2017 Automatisch Import

Het overvallenteam heeft maandagochtend een 41-jarige Haarlemmer aangehouden op verdenking van het plegen van een woningoverval op 14 juli 2017.

Lees verder
Politieberichten112nieuws

Regio – Trajectcontroles op N201 en N205

20 december 2017 Eric

Regio, 20 december 2017 – Op de N205 (Driemerenweg) in Haarlemmermeer en de N201 in Amstelveen komen vanaf 2019 trajectcontroles. Het zijn 2 van in totaal 20 trajectcontroles die het Openbaar Ministerie op provinciale wegen in heel Nederland gaat invoeren.

Lees verder
Politie

Tips of zelf foto's insturen?

Wil je 112Meerlanden helpen bij het verslaan van het belangrijkste nieuws in Haarlemmermeer en omstreken? Een tip of foto's sturen kan op verschillende manieren. Actuele nieuwsfeiten en -foto's ontvangen we graag via Whatsapp. Je bent bijvoorbeeld getuige van een ernstig verkeersongeluk in de Haarlemmermeer, of van een uitslaande brand. Ook als je iets opmerkelijks ziet, kun je ons een app sturen.

Klik hier om ons toe te voegen op Whatsapp.

Tips die minder actueel zijn, ontvangen we graag per mail. Stuur ons een e-mail: info@112meerlanden.nl

Foto's en video's kan je ook uploaden via dropbox. Klik hier voor onze dropbox uploader.

Thema Pagina’s

  • ‘Ik zie een politiehelikopter vliegen, wat is er aan de hand?’
  • Waarom heeft de politie ontheffing van verkeersregels?
  • Incidentenscenario’s & Code’s

Recente reacties

  • Eric op Hoofddorp – Meisje valt van fatbike en komt op achterhoofd terecht
  • Thea op Hoofddorp – Meisje valt van fatbike en komt op achterhoofd terecht
  • Anoniem op Aalsmeer – Caravan schiet los van auto en rolt het water in
  • CI op Uithoorn – Motorrijder overleden bij ongeval met vrachtwagen op de N201
  • Anoniem op Almere Buiten – Auto botst hard op stilstaande bakwagen

Copyright 112Meerlanden.nl 2009 - 2023 © All rights reserved

Ondersteund door WordPress | Thema: SuperMag door Acme Themes
Ga naar mobiele versie