
Een achterop komende bestuurster van een personenwagen heeft hierop direct hulp geboden aan het slachtoffer in afwachting van de hulpdiensten. De vrachtwagen is niet gestopt bij het ongeval.
Meerdere politievoertuigen zijn op zoek gegaan naar de vrachtwagen en troffen deze aan op de Melis Spaansweg waar deze wilde lossen bij een supermarkt.
Ondertussen is het slachtoffer met spoed overgebracht naar het VuMc in Amsterdam.
De verkeersongevallen analyse heeft eerst een onderzoek ingesteld op de plek van het ongeval, hierna is de vrachtwagen onderzocht op de Melis Spaansweg. Na dit onderzoek is de vrachtwagen door een agent naar de ongevalslocatie gereden voor een reconstructie.
Door het ongeval en het onderzoek was de Hoofdweg tussen de Paxlaan en het Burg van Stamplein voor al het verkeer gesloten.
Update 31 okt 2015: Gelukkig lijkt het na onderzoek in het ziekenhuis erg mee te vallen, vermoedelijk mag het slachtoffer vandaag alweer naar huis.
Fotografie: Eric van Lieshout
Vanochtend aanrijding vrachtauto/scootmobiel #Hoofdweg Hfd. Rijbaan was hierdoor de gehele ochtend afgesloten. Slachtoffer maakt het goed.
— PolitieHmeer (@POL_Hmeer) October 30, 2015

