
De automobilist draaide van de meest rechtse rijstrook direct linksom, zonder rekening te houden met de auto naast hem. Een flinke aanrijding was het gevolg, beide voertuigen kwamen op de tegengestelde rijstrook tot stilstand.
Brandweer, ambulance en politie kwamen massaal assisteren. De drie inzittenden van de auto, die probeerde te keren raakte gewond en zijn allemaal na de eerste controle overgebracht naar het ziekenhuis. De bestuurder van de kerende wagen heeft vermoedelijk teveel gedronken. Een agent is met de ambulance meegereden naar het ziekenhuis.
De bestuurder van de andere wagen kwam met de schrik vrij. Beide wagens moesten versleept worden. Een gespecialiseerd bedrijf is opgeroepen om het verkeerslicht te herstellen.
Op het Haarlems Dagblad staat de video.
Fotografie: Eric van Lieshout, Rob Franken en Michel van Bergen
09-05 05:22: A1 (AKE-INCI-1) OvDGZ 12151 LL1 A4 L Parallelbaan Hoofddorp http://t.co/8OSqRwOVmh #P2000 #AlarmeringDroid
— 112ML (@112ML) May 9, 2015