
Een zwaar bergingsvoertuig heeft de vrachtwagen met tappas uit de blubber getrokken. De brandweer is opgeroepen om de afrit schoon te spuiten.
Door deze handige actie waren twee rijstroken afgesloten. De politie heeft van 4 wagens waaronder een taxi, de kentekens genoteerd voor het negeren van een rood kruis. Per 1 januari is dit een “hufter”overtreding die strafrechtelijk aangepakt wordt. Bij herhaling van deze overtredingen heeft men zelfs kans op celstraf of het innemen van het rijbewijs.
Fotografie: Eric van Lieshout
02-01 12:16: Ongeval Materieel Afrit A4 R – Hoofddorp 3 Hoofddorp http://t.co/bhvyVi38CP #P2000 #AlarmeringDroid
— 112ML (@112ML) January 2, 2015
Weer verbazend.. binnen 10 min werd 4x het rode kruis genegeerd. Volgens m’n nieuwe feitenboek 2015 dikke prent.. #afslagtelaatgenomen
— Johan Dubbeldam (@POL_JDubbeldam) January 2, 2015