Ga naar de inhoud
17 juni 2025

112Meerlanden

voor nieuws dat je raakt!

  • Home
  • Fotografen
  • Disclaimer
  • Over ons
  • Links
  • Adverteren
  • Privacy Policy
Hier bent U
  • Home
  • 2014
  • september
  • 8

Dag: 8 september 2014

Nieuw-Vennep: Man op scootmobiel belandt in de sloot

8 september 2014 Eric

Nieuw-Vennep, 8 september – Een man is maandagmiddag met scootmobiel en al, in het water naast de Venneperweg terecht gekomen. De man reed over het fietspad toen hij moest uitwijken voor tegenliggers, hierdoor belandde hij in de naastgelegen sloot.

Lees verder
Ambulance, Brandweer, Ongevallen, Politie

Nieuw-Vennep: Amsterdammers aangehouden na diefstal auto onderdelen

8 september 2014 Eric

Nieuw-Vennep, 8 september – In de nacht van zondag op maandag heeft de politie twee mannen van 20 en 21 jaar uit Amsterdam aangehouden voor verdenking van diefstal van auto-onderdelen.

Lees verder
Politie

Rozenburg: Haarlemmers aangehouden na koperdiefstal

8 september 2014 Eric

Rozenburg, 8 september – Drie mannen van 43, 44 en 45 jaar uit Haarlem zijn zaterdagochtend rond 09.00 uur aangehouden voor koperdiefstal.

Lees verder
Politie

Aalsmeer: Schuur in de fik

8 september 20149 september 2014 Eric

Aalsmeer, 7 september – In een loods aan de Linnaeuslaan is zondagavond brand uitgebroken. Bewoners uit de Mendelstraat zagen rook uit de schuur komen en belden direct de brandweer.

Lees verder
Ambulance, Brandweer, Politie

Hoofddorp: Bestuurder snorbrommer gewond

8 september 2014 Eric

Hoofddorp, 8 september – Bij een ongeval op de Parellaan is maandagochtend een bestuurder van een snorbrommer gewond geraakt. Het ongeval gebeurde op de kruising met de Smaragdlaan, toen een automobilist een bedrijventerrein op wilde draaien en een passerende snorbrommer over het hoofd zag.

Lees verder
Ambulance, Ongevallen, Politie, VOA

Tips of zelf foto's insturen?

Wil je 112Meerlanden helpen bij het verslaan van het belangrijkste nieuws in Haarlemmermeer en omstreken? Een tip of foto's sturen kan op verschillende manieren. Actuele nieuwsfeiten en -foto's ontvangen we graag via Whatsapp. Je bent bijvoorbeeld getuige van een ernstig verkeersongeluk in de Haarlemmermeer, of van een uitslaande brand. Ook als je iets opmerkelijks ziet, kun je ons een app sturen.

Klik hier om ons toe te voegen op Whatsapp.

Tips die minder actueel zijn, ontvangen we graag per mail. Stuur ons een e-mail: info@112meerlanden.nl

Foto's en video's kan je ook uploaden via dropbox. Klik hier voor onze dropbox uploader.

Thema Pagina’s

  • ‘Ik zie een politiehelikopter vliegen, wat is er aan de hand?’
  • Waarom heeft de politie ontheffing van verkeersregels?
  • Incidentenscenario’s & Code’s

Recente reacties

  • Eric op Hoofddorp – Meisje valt van fatbike en komt op achterhoofd terecht
  • Thea op Hoofddorp – Meisje valt van fatbike en komt op achterhoofd terecht
  • Anoniem op Aalsmeer – Caravan schiet los van auto en rolt het water in
  • CI op Uithoorn – Motorrijder overleden bij ongeval met vrachtwagen op de N201
  • Anoniem op Almere Buiten – Auto botst hard op stilstaande bakwagen

Copyright 112Meerlanden.nl 2009 - 2023 © All rights reserved

Ondersteund door WordPress | Thema: SuperMag door Acme Themes
Ga naar mobiele versie