
Omwonenden ontfermden zich direct om de slachtoffer, terwijl de hulpdiensten massaal opgeroepen werden om te assisteren. Ook het mobiel medisch team uit Amsterdam werd opgeroepen.
De bestuurster van de auto die in het water was belandt, werd opgevangen door één van de omwonenden. Haar passagier moest door de brandweer uit de auto gehaald worden. De bestuurder van de andere wagen zat al naast de wagen, en werd door het toegesnelde ambulancepersoneel gestabiliseerd.
Beide mannen zijn naar het ziekenhuis overgebracht. De bestuurster van de te water geraakte wagen, die in de woning was opgevangen is door het personeel van een derde ambulance gecontroleerd en vervolgens voor nadere controle ook overgebracht naar het ziekenhuis.
De verkeersongevallen analyse van de politie onderzoekt de toedracht van het ongeval. Volgens een ooggetuige reedt de auto die niet in het water was terecht gekomen op de verkeerde weghelft.
Fotografie: Eric van Lieshout & Michel van Bergen
22:44:39 WO-1 VOERTUIG TE WATER (slachtoffers: ) (personenauto) UITERWEG AALSMEER [ PMASM VVD] 22:19:09 WO-1 V… http://t.co/fiuNnagJlz
— Kazerne Aalsmeer (@kazerneaalsmeer) October 26, 2013