Ga naar de inhoud
17 juni 2025

112Meerlanden

voor nieuws dat je raakt!

  • Home
  • Fotografen
  • Disclaimer
  • Over ons
  • Links
  • Adverteren
  • Privacy Policy
Hier bent U
  • Home
  • 2013
  • maart
  • 24

Dag: 24 maart 2013

Nieuw-Vennep: Auto over de kop op de A4

24 maart 201325 maart 2013 Eric

Nieuw-Vennep, 24 maart – Een auto is zondagmiddag zwaar beschadigd geraakt nadat deze over de kop geslagen was op de A4. Het ongeval gebeurde rond drie uur op het gedeelte tussen de Lisserweg en het Ringvaart aquaduct richting Schiphol.

Lees verder
Ambulance, Brandweer, Ongevallen, Politie

Schiphol: Marechaussee onderzoekt ernstig ongeval op Schiphol

24 maart 2013 Eric

Schiphol, 24 maart – De Koninklijke Marechaussee onderzoekt een ernstig ongeval dat vanmiddag heeft plaatsgevonden op de luchthaven Schiphol. Bij het ongeval kwam een 60-jarige man uit Hoofddorp, werknemer van een bedrijf op de luchthaven Schiphol, in aanraking met een bagagekar.

Lees verder
Ambulance, Marechaussee, Traumahelikopter /MMT, VOA1 reactie

Hoofddorp: Twee gewonden bij ongeval op de A4

24 maart 2013 Eric

Hoofddorp, 24 maart – Bij een ongeval op de A4 zijn zondag rond half 12, twee bestuurders gewond geraakt. In totaal kwamen drie auto’s met elkaar in botsing. Het ongeval gebeurde ter hoogte van de afslag Schiphol.

Lees verder
Ambulance, Ongevallen, Politie, VOA

Cruquius: Puincontainer in de brand

24 maart 2013 Eric

Cruquius, 24 maart – De brandweer moest zondagmiddag naar de Cruiusdijk voor een brandende puincontainer. De container stond op het erf van een woning, vlakbij een schuur. Het verkeer op de dijk ondervond ook hinder van de rook.

Lees verder
Brandweer, Politie

Hoofddorp: Ingebroken op het Roekenbos

24 maart 2013 Eric

Hoofddorp, 24 maart – In de nacht van zaterdag op zondag is ingebroken in een woning aan het Roekenbos in Hoofddorp. De onbekenden hebben een deur geforceerd om binnen te komen en hebben sieraden weggenomen.

Lees verder
Politie

Tips of zelf foto's insturen?

Wil je 112Meerlanden helpen bij het verslaan van het belangrijkste nieuws in Haarlemmermeer en omstreken? Een tip of foto's sturen kan op verschillende manieren. Actuele nieuwsfeiten en -foto's ontvangen we graag via Whatsapp. Je bent bijvoorbeeld getuige van een ernstig verkeersongeluk in de Haarlemmermeer, of van een uitslaande brand. Ook als je iets opmerkelijks ziet, kun je ons een app sturen.

Klik hier om ons toe te voegen op Whatsapp.

Tips die minder actueel zijn, ontvangen we graag per mail. Stuur ons een e-mail: info@112meerlanden.nl

Foto's en video's kan je ook uploaden via dropbox. Klik hier voor onze dropbox uploader.

Thema Pagina’s

  • ‘Ik zie een politiehelikopter vliegen, wat is er aan de hand?’
  • Waarom heeft de politie ontheffing van verkeersregels?
  • Incidentenscenario’s & Code’s

Recente reacties

  • Eric op Hoofddorp – Meisje valt van fatbike en komt op achterhoofd terecht
  • Thea op Hoofddorp – Meisje valt van fatbike en komt op achterhoofd terecht
  • Anoniem op Aalsmeer – Caravan schiet los van auto en rolt het water in
  • CI op Uithoorn – Motorrijder overleden bij ongeval met vrachtwagen op de N201
  • Anoniem op Almere Buiten – Auto botst hard op stilstaande bakwagen

Copyright 112Meerlanden.nl 2009 - 2023 © All rights reserved

Ondersteund door WordPress | Thema: SuperMag door Acme Themes
Ga naar mobiele versie